Skierniewice, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Grodzisk Mazowiecki - sprzedawca/kasjer w delikatesach

Grodzisk Mazowiecki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Beetsma poszukuje doświadczonych sprzedawców.

Praca w delikatesach w Grodzisku Mazowieckim.

Wymagania:

- minimum pół roku doświadczenia w handlu, najlepiej w delikatesach,
- ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- miła aparycja oraz wysoka kultura osobista,
- praktyczna znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
- dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- odpowiedzialność i uczciwość,

Obowiązki:

- zapewnienie sprawnej obsługi klienta,
- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
- dbanie o ekspozycję towaru, czystość i wizerunek sklepu,
- obsługa klientów na dziale mięso/sery/wędliny,
- udzielanie informacji i pomoc klientom,
- kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru,
- udział w spisach inwentaryzacyjnych.

Oferujemy:

- stały grafik po okresie próbnym,
- praca w systemie zmianowym,
- szansę rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem DELIKATESY GRODZISK MAZOWIECKI

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Czerwiec, 2013  14:51

Identyfikator: 463956

Wyświetleń: 4129